BEKONTAKTIS PREKIŲ PIRKIMAS IR PRISTATYMAS!
 
Kokios spalvos drabužiai labiausiai tinka?
20 11

Kokios spalvos drabužiai labiausiai tinka?

Perskaitytas: 1815 Komentarai: 0

Nuspręsti kokios spalvos drabužiai labiausiai Jums tinka galima pagal plaukų spalvą.

Štai šviesiaplaukėms rekomenduotina  kai tik yra įmanoma juodos spalvos drabužius iškeisti į tamsiai mėlynos spalvos drabužius. Labiausiai rekomenduotinos spalvos šviesiaplaukėms yra: persikų, kreminė, tamsiai mėlyna, sviesto, rožinė, plytų, gelsvai žalia, indigo, levandų, turkio, kupranugario vilnos spalvos.  

Raudonplaukių ir šatenių plaukų spalva įpareigoja rinktis drabužių spalvas atsakingai, bet kartu ir suteikia galimybes jomis žaisti. Labiausiai tinkančios drabužių spalvos raudonplaukėms ir šatenėms yra šios: šviesiai kaštoninė, raudonmedžio, alyvuogių žalia, melsvai žalia, aukso, moliūgų, šokolado, pomidorų, pušų spyglių, vanilės spalvos.

Brunetėms labiausiai tinka ryškios ir sodrios spalvos. Reikėtų vengti pastelinių spalvų, atsargiai rinktis šviesius neutralius tonus. Labiausiai tinkančios spalvos brunetėms: saulėlydžio raudona, pilka, žydra, anglies, citrinų, slyvų, tamsiai kaštoninė, rausva.

Tačiau tai nereiškia, kad reikia atsisveikinti su kitomis spalvomis, reikėtų tiesiog atkreipti dėmesį, kad tai būtų Jums tinkančios spalvos.

Parašyti komentarą