BEKONTAKTIS PREKIŲ PIRKIMAS IR PRISTATYMAS!
 
Prekių pirkimo internetu privalumai
13 11

Prekių pirkimo internetu privalumai

Perskaitytas: 643 Komentarai: 0

Pati prekyba internetu prasidėjo XX a. pabaigoje, atsiradus vienai iš pirmųjų elektroninių parduotuvių. Lietuvoje elektroninės komercijos aspektus reguliuojanti direktyva buvo įgyvendinta 2006 metais. Statistikos departamento duomenimis, pomėgis pirkti internetu kiekvienais metais tampa vis patrauklesnis mūsų tautiečiams, todėl prekės internetu yra sparčiai populiarėjanti paslauga, kadangi:

 

1) Sparčiai augant mūsų gyvenimo tempui, mums vis labiau ima trūkti laiko. Perkant prekes internetu yra taupomas laikas, kadangi Jums nebereikia gaišti laiko stovint eilėje, nebereikia stovėti kamščiuose važiuojant iš vieno miesto galo į kitą ieškant norimos prekės ir panašiai.

2) Pasaulinės pandemijos metu labai rekomenduojama turėti kuo mažiau kontaktų su kitais asmenimis. Prisiminkite, kaip atrodo parduotuvės sezoninių išpardavimų metu. Jose labai daug žmonių! Viso šito išvengia tie, kas perka elektroninėse parduotuvėse. Pažymėtina, kad sezoninės nuolaidos yra taikomos ir elektroninėse parduotuvėse, tačiau perkant internetu tiek sezoninio išpardavimo, tie paprastu metu Jūs išvendiate nereikalingų kontaktų su kitais asmenimis!

3)Naudotis internetinėmis parduotuvėmis labai patogu, nes viskas yra suskirstyta kategorijomis, kad kuo labiau padėti pirkėjui atrastinorimą prekę ir, kad jam būtų viskas kuo aiškiau ir suprantamiau.

4) Prekės internetinėse parduotuvėse dažniausiai yra pigesnės, nei fizinėse parduotuvėse, nes internetu prekiaujantiems pardavėjams nereikia mokėti fizinės parduotuvės nuomos mokesčio ir gali Jums pasiūlyti prekes pigesne kaina.

5) Dar vienas būtinas paminėti privalumas yra tai, kad internetinėse parduotuvėse Jums yra siūlomos originalesnės prekės. Taip pat internetinėse parduotuvėse Jums bus pasiūlytas labai platus prekių asortimentas. Na, o jei užsisakysite prekių už tam tikrą pinigų sumą, prekės atkeliaus pas Jus nemokami.

Taigi pirkimas internetinėse parduotuvėse - tai sutaupyti pinigai ir maloniai praleistas laikas.

Parašyti komentarą