BEKONTAKTIS PREKIŲ PIRKIMAS IR PRISTATYMAS!
 
Mokyklinis įvaizdis – ne tik į mokyklą!
20 09

Mokyklinis įvaizdis – ne tik į mokyklą!

Perskaitytas: 1157 Komentarai: 0


Nusilakuokite savo batus! Mokyklinis stilius, dar kitaip žinomas „preppy“ pavadinimu, grįžta! Nors rugsėjo 1-oji jau praėjo, mokyklinio stiliaus mados elementai dominuos visą rudenį.

„Net Bella Hadid kartais savo sportbačius iškeičia į odinius mokasinus, kodėl nepabandžius ir jums? Panašu, kad vadinamasis „preppy“ stilius užkariaus šio rudens gatves, nes yra itin universalus ir klasiškas. Šis terminas atsirado dar XX a. vidurio Amerikos privačiose mokyklose, kuriose mokiniai buvo ruošiami stojamiesiems egzaminams į geriausius pasaulio universitetus. Klasikiniai ir platūs švarkai, megztiniai ir paltai bei blizgūs batai – visa tai aktualu ir šiandien“, – pasakoja stiliaus žinovė.
ksfordo stiliaus batai lakuotu paviršiumi – tai pora, kurią vertėtų turėti kiekvienai. „Tai „budintys“ batai, kurie gelbės bet kokioje situacijoje. Jie, kitaip nei aukštakulniai, nereikalauja pasitempti ir neįpareigoja, nes ne visos moka taisyklingai su jais vaikščioti.

Oksfordo batai tiks toms, kurios nori išlaikyti elegantišką stilių, bet kartu vertina komfortą kiekviename žingsnyje“, – sako stilistė. Šalia klasikinių batų nepabijokite ir klasikinių spalvų derinių. Viena didžiausių šio sezono tendencijų – neutralūs spalvų tonai, kurie gali būti lengvai atkartojami ir puikiai tinka visiems. Nebijokite eksperimentuoti su skirtingais neutraliais tonais – bandykite derinti smėlio, pastelinės rudos ar garstyčių atspalvius.


Parašyti komentarą